Istniejemy od 1996 roku

Firma Sprzedaż Hurt Detal Przetwórstwo Ryb ,,RYBY” Mielewczyk Jan i wspólnicy Spółka Jawna istnieje od 1996 roku. Siedziba spółki znajduje się w Kartuzach – malowniczej Stolicy Kaszub w otoczeniu lasów i jezior. Dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Kościerzynie – przy ulicy Inżynierskiej 2 oraz Świętojańskiej 15, gdzie również mieści się sklep firmowy i hurtownia. Przedmiotem naszej  działalności gospodarczej jest sprzedaż hurtowa i detaliczna ryb, sprzedaż artykułów spożywczych oraz przetwórstwo. Używamy surowców najwyższej jakości, które podlegają kontroli przy zakupie oraz dodatkowo w momencie zastosowania. Wdrożenie systemu HACCP oraz IFS pozwoliło nam na utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów. Oba zakłady znajdują się pod stałym nadzorem weterynaryjnym oraz są zatwierdzone do handlu na terenie całej Unii Europejskiej.

Historia i rozwój

0

W 2008 roku podjęliśmy decyzję o realizacji projektu mającego na celu rozwój spółki i poszerzenie prowadzonej działalności o nowe produkty. Zdecydowano o budowie nowego zakładu.

0

W 2009 roku rozpoczęliśmy budowę hali produkcyjnej przy ul. Inżynierskiej. W budynku zaprojektowano 46 pomieszczeń, w tym 15 przeznaczonych na pomieszczenia biurowe i socjalne oraz 31 na produkcję, magazynowanie, mroźnie i pomieszczenia pomocnicze przyprodukcyjne.

0

W 2010 roku poszerzyliśmy halę obróbki wstępnej oraz wybudowaliśmy basen do przetrzymywania ryb żywych.

Inwestycja ta pozwoliła nam na wprowadzenie nowych linii technologicznych w zakresie przetwórstwa ryb świeżych, produkcji ryb mrożonych, wędzonych, konfekcjonowania ryb oraz składowania ryb mrożonych.

0

W 2011 roku powstała dodatkowa mroźnia do składowania ryb mrożonych do obrotu. 

0
W 2014 roku rozbudowaliśmy zakładu przetwórczy o dodatkowe pomieszczenia celem wprowadzenia nowej technologii pakowania MAP
0

W 2021 roku wybudowaliśmy dodatkowy basen do przetrzymywania ryb żywych.

Wykwalifikowani pracownicy

Zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych pracowników, głównie na stanowiskach produkcyjnych.

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy obszerną wiedzę zawodową i wieloletnie doświadczenie w branży na stanowiskach samodzielnych i kierowniczych. Naszym największym atutem jest znajomość technologii procesów przetwórstwa ryb oraz szeroka znajomość specyfiki rynku.

Jakość i zadowolenie

Najważniejszym wskaźnikiem oceny jakości naszych produktów, a jednocześnie największą nagrodą dla nas, są zadowoleni klienci.

Dystrybucja
transport

Naszymi odbiorcami są sieci handlowe, hurtownie, firmy przetwórstwa rybnego, dystrybucje segmentu HoReCa oraz klienci detaliczni.
Dysponujemy własnym zapleczem transportowym oraz współpracujemy z renomowanymi Firmami przewozowymi.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.